Legia górą w klasyku? Bukmacherzy nie wierzą w Widzew. Analiza TOTALbet

30.10.2019

W środę o godzinie 20:30 Widzew i Legia zmierzą się w 1/16 finału Pucharu Polski. Klienci legalnego bukmachera TOTALbet nie mają wątpliwości – górą będzie drużyna z Warszawy! Jakie są kursy bukmacherskie na piłkarski klasyk? Zapraszamy na analizę kursów legalnego bukmachera TOTALbet!

Mecze Widzewa z Legią to klasyk, który w Łodzi i Warszawie budzi wyjątkowe emocje. W środę o godzinie 20:30 zasłużone kluby zmierzą się w 1/16 finału Pucharu Polski. Będzie to pierwszy mecz między nimi od 2013 roku! Łodzianie na pewno dadzą z siebie wszystko, ale klienci legalnego bukmachera TOTALbet nie mają wątpliwości – w środę górą będzie Legia!

 

Nie masz jeszcze konta na TOTALbet? Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO a otrzymasz freebet w wysokości 20 PLN! Kliknij TUTAJ.

 

Na takie rozstrzygnięcie postawiło aż 98% graczy, których skusił kurs na Legię w wysokości 1.70. Nieliczni spodziewają się niespodzianki, stawiając na remis (4.20), wygraną Widzewa (5.00), lub zakład 1X (2.15).

Teoretycznie wszystko przemawia za Legią. Jest wicemistrzem Polski, który przyjedzie do klubu z trzeciego poziomu rozgrywek. Historycznie Widzew to (o dziwo) przyjazny teren dla Legii – po raz ostatni Widzew pokonał ją u siebie w 2000 roku (3:2)! Na dodatek Legia wygrała dwa ostatnie spotkania w Ekstraklasie z Lechem (2:1) i Wisłą Kraków (7:0), co korzystnie wpłynęło na morale drużyny.

Co przemawia za Widzewem? Na pewno wsparcie kibiców, którzy wypełnią stadion do ostatniego miejsca. Piłkarze podkreślają, że w starciach z Legią każdy widzewiak jest zaangażowany na sto procent. Nie można też zapominać, że w barwach Widzewa grają piłkarze z ekstraklasową, czy nawet reprezentacyjną, przeszłością: Marcin Robak, Mateusz Możdżeń czy Wojciech Pawłowski.

Dlatego część osób uważa, że Widzew napsuje Legii sporo krwi. W takim wypadku można postawić np. że Legia nie zachowa czystego konta (kurs 1.46), a nawet, że losy awansu rozstrzygną się w rzutach karnych (7.00).

TOTALbet przygotował też ciekawe zakłady specjalne. Można postawić np. że, jak za dawnych lat, Widzew wygra z Legią 3:2, odwracając losy meczu z 0:2 na 3:2 (kurs 125.00). Lub że mecz zostanie przerwany z powodu zachowania kibiców (2.25).

Wszystkie ciekawe wydarzenia sportowe można obstawiać na TOTALbet.pl.

***

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher, utworzony w 2017 roku. Jest częścią holdingu Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, do którego należy także Grupa ZPR Media. Spółka TOTALbet Zakłady Bukmacherskie działa w oparciu o zezwolenie Ministerstwa Finansów z marca 2018 roku, oferując możliwość zawierania zakładów wzajemnych w Internecie.