San Francisco 49ers – Arizona Cardinals. Typy, kursy

28.10.2019
Ostatnia aktualizacja 30 października, 2019 o 14:39

Spotkanie San Francisco 49ers z Arizona Cardinals z dużą dozą prawdopodobieństwa sprawi, że przed telewizorami zasiądzie sporo widzów. Tym bardziej, że mecze w dywizjach cieszą się sporym zainteresowanie. San Francisco 49ers – Arizona Cardinals: typy i kursy do tego starcia znajdziesz w tym tekście.

San Francisco 49ers – Arizona Cardinals (piątek, godz. 1:20)

Arizona Cardinals radzą sobie w tym sezonie o wiele lepiej niż przewidywano. Cardinals w lecie zmienili trenera oraz postawili w drafcie na młodego QB – Kylera Murraya. Nowy szkoleniowiec stworzył system, który jest zbudowany wokół właśnie osoby Murraya, który jest bardzo mobilnym rozgrywającym. Kyler w tym sezonie, na półmetku rozgrywek ma na swoim koncie 7 podań na touchdown oraz niemal 2000 passing yards, przeciwnicy tylko 4 razy przechwytywali jego podania. Cardinals wygrali w tym sezonie 3 mecze, ten rok poświęcony jest na wdrożenie nowego systemu oraz dopasowanie składu. Bardzo dobrze do momentu urazu radził sobie running back David Johnson, w obliczu jego kontuzji sprowadzono w trade deadline Kenyana Drake’a z Miami – to bardzo dobry ruch, który zapewnie zespołowi elastyczność na tej pozycji. Przyszłość w Arizonie maluje się w jasnych barwach, Murray wygląda na zawodnika o wysokim potencjale, wokół którego można budować zespół na lata, potrzeba po prostu cierpliwości i ciężkiej pracy.

49ers nieoczekiwanie są obok Patriots  jedynym niepokonanym zespołem na tym etapie rozgrywek. Mimo bardzo przeciętnej gry ich rozgrywającego Jimmy’ego Garoppolo, drużyna z Kalifornii sieje postrach, głównie za sprawą kapitalnej defensywy. Kwestią sporną jest, jak 49ers poradzą sobie z drużynami z najwyższej półki, bowiem wszystkie zespoły  z którymi drużyna mierzyła się, mówiąc oględnie, nie zachwycają. Jednakże brak porażki na tym etapie rozgrywek to niemały wyczyn, szczególnie w NFL – jednej z najbardziej intensywnych lig sportowych świata. Świetnie oprócz formacji defensywnej gra również RB zespołu – Matt Breida, który wybiegał już 446 jardów, niestety nie jest pewne, czy zagra on przeciwko Cardinals.

49ers są zdecydowanym faworytem tego spotkania, jednak Cardinals naprawdę nie można lekceważyć. Niemniej zespół miał problemy w ostatnim meczu przeciwko kapitalnej defensywie New Orleans Saints, przeciwko 49ers na pewno nie będzie łatwiej.

San Francisco 49ers – Arizona Cardinals/typ: suma punktów poniżej 41.5 @ 1.99
San Francisco 49ers – Arizona Cardinals/typ: zdobywca przyłożenia: Kenyan Drake @ 3.4