Custom Bet od eWinner. Co to takiego?

30.10.2019

Custom Bet to chyba najciekawsza opcja, którą zaoferował nam jeden z najnowszych legalnych bukmacherów na polskim rynku czyli eWinner. Z pewnością każdemu z nas zdarzyła się sytuacja, w której widząc zestawienie drużyn na jakiś mecz od razu w głowie pojawił nam się jakiś typ. Niestety, sprawdzając ofertę danego bukmachera na ten pojedynek nie natrafiliśmy na zdarzenie, które od początku chcieliśmy obstawić. Custom Bet jest tym, dzięki czemu taka sytuacja już nigdy więcej nie będzie mieć miejsca. Czym tak naprawdę jest Custom Bet od eWinner?

Custom Bet od eWinner jest opcją, która daje nam możliwość postawienia dowolnego wydarzenia, które nie musi być nawet ściśle związane ze sportem. Mamy zatem możliwość zaproponowania zakładu na wydarzenia kulturalne, rozrywkowe, czy też społeczne.

W jaki sposób działa Custom Bet? Najważniejsze jest oczywiście posiadania konta na eWinner.

  • Pierwszym właściwym krokiem w celu zaproponowania własnego wydarzenia jest wypełnienie formularza, w którym musimy określić rozgrywkę, wydarzenie, a także rodzaj zakładu.
  • Następnie, przesyłamy swój Custom Bet do bukmacherów eWinnera, którzy rozpatrzą naszą propozycję w ciągu 12 godzin. O pozytywnym bądź negatywnym wyniku zostaniemy poinformowani drogą mailową. Jak łatwo się domyślić, im szybciej zaproponujemy bukmacherowi swój Custom Bet, tym większa szansa na jego pozytywne rozpatrzenie.
  • Jeśli nasza propozycja zostanie rozpatrzona pozytywnie, wówczas nasz Custom Bet pojawi się w ogólnodostępnej ofercie i będziemy mogli z niego skorzystać.

Custom Bet jest z pewnością czymś, co wyróżnia eWinnera od innych bukmacherów na polskim rynku. Możliwość stworzenia własnego zakładu musi być czymś, co zainteresuje nowych klientów do skorzystania z usług tego właśnie podmiotu.