Urazy Krychowiaka i Rybusa. Jeden z nich opuści zgrupowanie kadry
11.11.2019

Wyjazd Grzegorza Krychowiaka na zgrupowanie reprezentacji Polski stanął pod dużym znakiem zapytania. Polak podczas meczu z Krasnodarem trafił do siatki, ale mecz okupił niestety dość bolesnym urazem. Piłkarz Lokomitowu Moskwa jednak zapewnia, że wszystko jest w jak najlepszym porządku.

29-latek już w trakcie meczu został zabrany do szpitala. Pierwsze informacje nie były najlepsze, ponieważ donosiły o wstrząśnieniu mózgu. Pomocnik jakiś czas po strzeleniu bramki uderzył głową o murawę po walce z rywalem, co wyglądało bardzo poważnie.

Krychowiak za pomocą Twittera oraz Instagrama potwierdził jednak, że w środę pojawi się na zgrupowaniu przed najbliższymi meczami eliminacji do mistrzostw Europy. Polacy zagrają dopiero w sobotę z Izraelem, więc Grzegorz ma niecały tydzień na dojście do pełni dyspozycji.

Gorzej to wygląda w przypadku Macieja Rybusa. Lewy obrońca był awizowany do składu Lokomotiwu, ale podczas rozgrzewki niestety doznał urazu mięśniowego i opuści najbliższe zgrupowanie kadry. Póki co nie wiadomo, czy Brzęczek w jego miejsce ma zamiar dowołać dodatkowego piłkarza.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO