Zapadła decyzja w sprawie transferu Icardiego!
14.11.2019

Ponad tydzień temu Mauro Icardi zarzekał się, że zrobi wszystko, aby trafić do PSG na stałe. Obietnica Argentyńczyka zostanie spełniona, a 26-latek już niebawem na stałe zostanie zawodnikiem francuskiego zespołu. 

Zeszłego lata napastnik przeniósł się do Paryża na zasadzie rocznego wypożyczenia. Mistrzowie Francji zastrzegli sobie jednak prawo do wykupu w tracie trwania obecnej kampanii. Kwota tego transferu miałaby wynieść bagatela 65 milionów euro.

Dzisiejsze informacje dziennikarzy „La Gazzetta Dello Sport” informują o rozmowach Leonardo z Wandą Narą, agentką i jednocześnie żoną zawodnika. Prezydent klubu, Al Khelaifi, jest zdeterminowany zaoferować zawodnikowi 5-letni kontrakt. To dość niska cena zważywszy na to, jak prezentuje się Mauro w nowym klubie. Od czasu kontuzji na początku sezonu, Icardi trafia do siatki rywali niemalże regularnie. W 10 spotkaniach udało mu się zdobyć 9 bramek.

Wygląda więc na to, że Paryżanie znaleźli nową „dziewiątkę”. Taki transfer raczej na dobre zamknie spekulacje na temat nowej umowy Edinsona Cavaniego, który latem opuści PSG na zasadzie wolnego transferu.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO