Zapadła decyzja w sprawie transferu Icardiego!

14.11.2019

Ponad tydzień temu Mauro Icardi zarzekał się, że zrobi wszystko, aby trafić do PSG na stałe. Obietnica Argentyńczyka zostanie spełniona, a 26-latek już niebawem na stałe zostanie zawodnikiem francuskiego zespołu. 

Zeszłego lata napastnik przeniósł się do Paryża na zasadzie rocznego wypożyczenia. Mistrzowie Francji zastrzegli sobie jednak prawo do wykupu w tracie trwania obecnej kampanii. Kwota tego transferu miałaby wynieść bagatela 65 milionów euro.

Dzisiejsze informacje dziennikarzy „La Gazzetta Dello Sport” informują o rozmowach Leonardo z Wandą Narą, agentką i jednocześnie żoną zawodnika. Prezydent klubu, Al Khelaifi, jest zdeterminowany zaoferować zawodnikowi 5-letni kontrakt. To dość niska cena zważywszy na to, jak prezentuje się Mauro w nowym klubie. Od czasu kontuzji na początku sezonu, Icardi trafia do siatki rywali niemalże regularnie. W 10 spotkaniach udało mu się zdobyć 9 bramek.

Wygląda więc na to, że Paryżanie znaleźli nową „dziewiątkę”. Taki transfer raczej na dobre zamknie spekulacje na temat nowej umowy Edinsona Cavaniego, który latem opuści PSG na zasadzie wolnego transferu.