Łotwa – Austria. Zapowiedź, typy, kursy

16.11.2019
Ostatnia aktualizacja 18 listopada, 2019 o 10:52

W grupie G sprawa bezpośredniego awansu jest jasna – Polacy i Austriacy jadą na EURO 2020. Ci drudzy w ostatnim meczu zagrają z najsłabszą Łotwą. Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi tego spotkania w której poznacie państwo przedmeczowy opis starcia, przewidywane składy oraz zapoznacie się z typami i kursami zaprezentowanymi przez bukmacherów.

Łotwa – Austria zapowiedź (wtorek, 20:45)

Łotysze aktualnie znajdują się w beznadziejnym położeniu. Ostatnie miejsce w grupie, zero punktów – tylko te dane pokazują, że w eliminacjach do EURO 2020 ta reprezentacja nie miała żadnych argumentów sportowych. Łotwa przegrała 9 meczów z rzędu, a dodatkowo nie wygrali od 17 spotkań. Kadra ta fatalnie spisuje się także w defensywie – bez czystego konta od 9 gier.

Austriacy przebrnęli przez eliminacje bez większych problemów. Drugie miejsce w grupie i 19 punktów przed ostatnią kolejką – spokojny awans, który można zakończyć efektownym zwycięstwem nad Łotwą. We wrześniu tego roku Austriacy pokonali wtorkowego rywala aż 6:0. Goście meczu z Łotwą wygrali ostatnie trzy mecze i pozostają niepokonani od siedmiu spotkań. Najlepszym strzelcem Austriaków pozostaje Marko Arnautović. Napastnik w 8 meczach eliminacyjnych zdobył 6 goli. David Alaba, Marcel Sabitzer czy Valentino Lazaro także mogą być aktywni w grze ofensywnej, szczególnie z tak słabym rywalem.

Łotwa – Austria przewidywane składy

Łotwa: Steinbors – Savalnieks, Dubra, Maksimenko, Jurkovskis – Tarasovs, Oss, Ikaunieks – Fjodorovs, Gutkovskis, Kamess

Austria: Schlager – Lainer, Dragović, Hinteregger, Ulmer – Laimer, Baumgartlinger, Lazaro, Sabitzer, Alaba – Arnautović

Łotwa – Austria kursy bukmacherów

Zdecydowanym faworytem bukmacherów są goście. Ich zwycięstwo można obstawić po kursie 1,24. Remis w LV Bet można obstawić po kursie 6,3, a wygrana gospodarzy może przynieść największą wygraną (kurs 12).

Łotwa – Austria | Typ: powyżej 3 goli @ 2,03

Łotwa – Austria | Typ: dokładny wynik 0:4 @ 8,3