Piszczek strzeli gola na pożegnanie? Kursy bukmachera TOTALbet
19.11.2019

Przed nami ostatni mecz reprezentacji Polski w eliminacjach Euro 2020. We wtorek o 20:45 na Stadionie Narodowym biało-czerwoni podejmą Słowenię. Kto jest faworytem? Co najchętniej obstawiają gracze? Zapraszamy na analizę oferty legalnego bukmachera TOTALbet.

Największą popularnością grających cieszy się zakład, że Polska wygra (kurs 1.77). Słusznie, bo podopieczni Jerzego Brzęczka – mimo pewnego awansu – mają o co walczyć. Wciąż są minimalne szanse na losowanie z pierwszego koszyka do grupy Euro 2020, więc stawka jest poważna! Remis można obstawić z mnożnikiem stawki 3.80, a wygraną gości 5.20.

Słoweńcy na Euro nie zagrają, ale przecież nie oddadzą nam punktów za darmo. Każdy zawodnik chce udowodnić, że jest potrzebny w kadrze, która będzie budowana z myślą o mundialu w Katarze. Pamiętajmy, że Słowenia to jedyna reprezentacja, która potrafiła ograć Polskę w grupie (0:2). Dlatego Gracze chętnie wybierają zakład „obie drużyny strzelą gola” z kursem 1.92.

 

Nie masz jeszcze konta na TOTALbet? Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO a otrzymasz freebet w wysokości 20 PLN! Kliknij TUTAJ.

 

Typowanie wtorkowego meczu jest nieco utrudnione, bo obaj trenerzy mogą pozwolić sobie na eksperymenty ze składem. Dużo zależy od tego, czy w pierwszej jedenastce wybiegnie Robert Lewandowski. Jeśli tak – ciekawy wydaje się zakład, że „Lewy” strzeli gola (kurs 1.77), albo, że odda on więcej niż 1,5 celnych strzałów (1.38). Dla wiernych fanów pewniakiem wydaje się zakład, że Polska wygra, a Lewandowski strzeli gola (kurs 2.20).

W pierwszym składzie na murawie pojawi się Łukasz Piszczek, dla którego będzie to oficjalne pożegnanie z reprezentacją Polski. Owacja od kibiców na Stadionie Narodowym to zasłużona nagroda za 66 występów w kadrze. W ofercie TOTALbet znajduje się zakład, że „Piszczu” strzeli gola z kursem 5.40.

Wszystkie mecze eliminacji Euro 2020 można obstawiać na TOTALbet.pl.

***

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher, utworzony w 2017 roku. Jest częścią holdingu Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, do którego należy także Grupa ZPR Media. Spółka TOTALbet Zakłady Bukmacherskie działa w oparciu o zezwolenie Ministerstwa Finansów z marca 2018 roku, oferując możliwość zawierania zakładów wzajemnych w Internecie.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO