Legia otrzymała atrakcyjną ofertę za swojego zawodnika!

21.11.2019

Sprzedając Sebastiana Szymańskiego do Dynama Moskwa za kwotę 5,5 miliona euro, Legia pobiła swój rekord. Niewykluczone, że wynik ten wkrótce zostanie poprawiony. Spore zainteresowanie na rynku wzbudza Michał Karbownik. Jak informuje Piotr Koźmiński z „SE”, warszawski zespół odrzucił za 18-latka atrakcyjną ofertę, która była bliska rekordu!

Karbownik przebojem wtargnął na boiska ekstraklasy. Zawodnik Legii w obecnym sezonie rozegrał już osiem ligowych potyczek. Wielu szkoleniowców oraz ekspertów nie może wyjść z podziwu patrząc na poczynania młodego piłkarza „Legionistów”.

Michał wzbudził także zainteresowanie na rynku europejskich. Według informacji Piotra Koźmińskiego z „Super Expressu”, Legia otrzymała ostatnio ofertę za Karbownika, która wyniosiła około 5 milionów euro. Jak dodaje dziennikarz, klub z Warszawy postanowił odrzucić propozycję.

Zapewne jest to spowodowane tym, iż wartość Michała Karbownika stale rośnie. Przy utrzymaniu takiego postępu piłkarza, już pod koniec sezonu 2019/2020, oferty za 18-latka wynosić mogą kilka milionów euro więcej. Być może Karbownik ustanowi nowy rekord nie tylko Legii, ale całej ekstraklasy.