Eden Hazard ocenił byłych trenerów. „Z Conte i Sarrim…”

23.11.2019

Eden Hazard w swojej karierze miał okazję współpracować z kilkoma wybitnymi trenerami. Wśród nich znajdują się miedzy innymi Jose Mourinho, Antonio Conte czy Maurizio Sarri. 28-latek najlepszego upatruje jednak w obecnym szkoleniowcu.

Skrzydłowy nigdy nie ukrywał, że Zidane był jego idolem z dzieciństwa i chciałby pewnego dnia zagrać w jego drużynie. To marzenie spełniło się tego lata, choć póki co Eden nie prezentuje najwyższej formy. Mimo pewnych początkowych problemów, Hazardowi odpowiada ten zespół i treningi prowadzone przez Francuza.

– Tutaj treningi są zawsze z piłką przy nodze. Kiedy zatrudniasz Włocha w swoim klubie, jak Conte czy Sarriego, to na sesjach szkoleniowych jest mniej czasu na zabawę. Wszystko wygląda na ułożone. Trudno oczywiście porównać kilku trenerów. Zidane przyciągnął mnie do Madrytu. Podczas Euro 2016 powiedział mi:„ Byłoby fajnie, gdybyś do nas trafił”. A kiedy dzwoni do ciebie Zidane, trudno odmówić. To było marzenie, aby się tu dostać.

Póki co Hazard jednak nie błyszczy w Madrycie. Do tej pory udało mu się zdobyć jednego gola w całym sezonie, a kibice „Królewskich” z pewnością oczekiwali od niego więcej. Szansa na kolejne trafienia przyjdzie jeszcze dzisiaj. Ekipa ze stolicy Hiszpanii stanie bowiem w szranki w bardzo ważnym meczu przeciwko Realowi Sociedad.