Mario Balotelli opuści Serie A? Dwa zespoły wykazują zainteresowanie!
25.11.2019

Bardzo szybko może zakończyć się ponowna przygoda Mario Balotellego z Serie A. 29-latek podpisując kontrakt z Breścią miał doświadczyć prawdziwego odrodzenia. Po zaledwie kilku spotkaniach, Mario już ma poważne kłopoty w klubie. Włoski zawodnik może zimą opuścić drużynę. Sytuację piłkarza obserwują przedstawiciele dwóch klubów!

W siedmiu ligowych potyczkach, Mario Balotelli strzelił dwie bramki. Trzeba przyznać, że nie jest to tragiczny wynik. Dodatkowo zawodnik tradycyjnie już zadbał o “promocję” klubu, trafiając już na pierwsze strony gazet. Problem w tym, że o Mario ponownie zrobiło się głośno, nie ze względu na boiskową postawę.

Najpierw Balotelli nasłuchał się wyzwisk w rywalizacji z Veroną. Tutaj trudno mieć jakieś pretensje do zawodnika, który nie zamierzał uczestniczyć w takim “widowisku”. Nie można jednak już wytłumaczyć zachowania Włocha w ośrodku zespołu. Balotelli został wyrzucony z treningu przez trenera i nie znalazł się w szerokim składzie Brescii na ostatnią ligową potyczkę.

Zarząd klubu zaczyna powoli żałować zakontraktowania piłkarza, a umowa Mario obowiązuje do 2022 roku. Pomocną dłoń do Brescii wyciągnąć mogą dwie ekipy. Jak informuje Nicolo Schira, zarówno przedstawiciele Galatasaray, jak i Toronto FC rozważają sprowadzenie napastnika. Cała transakcja może nastąpić już w trakcie zimowego okna transferowego.

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO