Buffalo Bills – Dallas Cowboys. Zapowiedź, typy, kursy

25.11.2019
Ostatnia aktualizacja 28 listopada, 2019 o 18:16

Zbliżający się czwartek to prawdziwa gratka dla fanów NFL. Ze względu na Thanksgiving Day, liga oferuje nam tego dnia aż 3 spotkania. My przyjrzymy się naszym zdaniem najciekawszemu z nich – Dallas Cowboys podejmą u siebie Buffalo Bills. Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi tego spotkania w której poznacie państwo przedmeczowy opis starcia, przewidywane składy oraz zapoznacie się z typami i kursami zaprezentowanymi przez bukmacherów.

Buffalo Bills – Dallas Cowboys zapowiedź (czwartek, 22:30)

Buffalo Bills to chyba jedna z największych niespodzianek tego sezonu. Bills w zeszłym roku byli jednym z najgorszych zespołów ligi, w tegorocznych rozgrywkach z bilansem 8-3 są jednym z topowych zespołów w konferencji AFC. Bills bazują przede wszystkim na świetnej defensywie. W ataku drużyna cały czas jest jeszcze trochę surowa, jednak widać w ich poczynaniach ogromny progres w stosunku do zeszłego sezonu. Na pochwałę zasługuje rozgrywający Josh Allen, który zanotował już 15 podań na touchdown  oraz sam wypracował 7 touchdownów po ziemi. Allen cały czas pracuje nad swoim rzutem, 8 intercpetions i ledwo 60% skuteczności podań to trochę za mało by wymieniać go w gronie najlepszych qb ligi. Bills mają problemy gdy zostaje zatrzymana ich gra po ziemi, Allen zmuszony do operowania z pocket nie jest tak groźny, jak w sytuacji gdy sam lub z pomocą swoich running backów może podjąć się próby biegowej.

Dallas Cowboys mają jeden z najbardziej utalentowanych składów w całej NFL. Jednak wysoko opłacana drużyna raz za razem zawodzi swoich fanów. Cowboys z bilansem 6-5 przewodzą w swojej dywizji, jednak nie jest to przekonujący wynik. W ostatnim meczu polegli z New England Patriots wynikiem 9-13. Brak umiejętności zdobycia przyłożenia w red zone oraz brak dyscypliny w obronie i ataku (liczne kary, który kosztowały zespół dużo jardów) w połączeniu z koszmarnym wiatrem i deszczem przyczyniły się do przegranej Cowboys. Tom Brady w takich warunkach jest prawdziwym królem, jego podanie na touchdown zadecydowało o zwycięstwie Pats. Cowboys kadrowo są o wiele lepsi od Bills, jak jednak poradzą sobie z obroną gości? Ezekiel Elliot zanotował 3 mecz z rzędu poniżej 100 jardów, do tego również w meczu z Pats rozczarował bardzo Amari Cooper, który upuścił w kluczowym momencie pod koniec meczu podanie od Daka Prescotta. Cooper w tym spotkaniu nie złapał ani jednego podania.

Buffalo Bills – Dallas Cowboys kursy bukmacherów
Betclic mimo lepszego bilansu nie stawia Bills w roli faworyta, kurs na ich wygraną wynosi 3.20. Wygrana Cowboys została z kolei wyceniona na 1.36.

Buffalo Bills – Dallas Cowboys nasze typy
NFL to specyficzna liga, gdzie zespół z gorszym bilansem potrafi być lepszy od tego z większą ilością zwycięstw. Wynika to w dużej mierze z systemu dywizji oraz tego, iż każdy zespół ma zupełnie inny terminarz. Dlatego też stawiamy na wygraną Cowboys po kursie 1.36, są oni dużo bardziej utalentowaną drużyną, w której drzemie ogromny potencjał, do tego grają na własnym stadionie. Bills na pewno będą od początku starali się narzucić warunki  gry swoją defensywą, przewidujemy jednak, że będzie to mecz, w którym przełamią się Ezekiel Elliot i Amari Cooper, kurs na to, że obaj zdobędą przyłożenia wynosi 3.50.

Buffalo Bills – Dallas Cowboys/ Typ: Dallas Cowboys @1.36
Buffalo Bills – Dallas Cowboys/ Typ: wszyscy zawodnicy zdobędą touchdown: Ezekiel Elliot & Amari Cooper @3.50