Jeśli Chorwacja wygra finał, będzie można dobrze zarobić

12.07.2018
Ostatnia aktualizacja 15 lipca, 2020 o 21:33

Niektórzy nadal nie mogą w to uwierzyć, ale to prawda. Chorwacja w niedzielę zagra z Francją w finale mistrzostw świata. Mimo tego sukcesu w ekipę trenera Zlatko Dalicia nadal nie wierzą bukmacherzy. Podobnie jak przed półfinałem z Anglią, ekipa Hrvatskiej jest stawiana w roli przegranego.

Zdaniem ekspertów z firmy Totolotek, jeśli Chorwaci zdobędą mistrzostwo świata (nieważne czy po upływie 90 minut gry, czy po dogrywce lub rzutach karnych) to za taki sukces Luki Modricia i jego kolegów z reprezentacji zapłacą dwa i pół raza więcej niż wyniosła stawka zakładu (kurs 2.55 na typ Chorwacja mistrzem świata).

Chorwacja i typy na nią

Jeszcze więcej można zarobić typując wygraną Chorwatów w regulaminowym czasie 90 minut. Gdyby idole kibiców ze Splitu i Zagrzebia wygrali z Francuzami nawet tylko 1:0 po samobójczej bramce jednego z rywali, to za na przykład postawione 100 zł na Chorwację będzie można zarobić 460 zł minus podatek 12% (kurs 4.60).

Francuzi ponownie stawiani są w roli faworyta, a kursy na ich wygraną po 90 minutach albo zwycięstwo w ogóle, są nawet niższe niż przed wcześniejszymi pojedynkami z Belgią, Urugwajem i Argentyną. Na zwycięstwo piłkarzy trenera Didiera Deschampsa po 90 minutach gry notowania wynoszą 1.95, a na to że zostaną mistrzami świata – tylko 1.45.