Manchester United rezygnuje z zakupu napastnika. Zła informacja dla Piątka

30.11.2019

Manchester United już zimą ma zamiar wzmocnić swoją ofensywę. Jednym z kandydatów do tej pory był Mario Mandzukic, ale Chorwat najprawdopodobniej przeniesie się do zupełnie innego klubu.

33-latek w tym sezonie został kompletnie skreślony przez Maurizio Sarriego. Snajper do tej pory ani razu nie pojawił się na boisku i zapewne zechce opuścić Juventus podczas najbliżej możliwej okazji. Największym faworytem wydawały się „Czerwone Diabły”, lecz ostatnie dni zmieniły nieco tę sytuacje.

Według „Tuttosport” to Milan obecnie prowadzi w wyścigu o zakontraktowanie gracza „Starej Damy”. W ostatnich miesiącach „Rossoneri” byli stale łączeni z Ibrahimoviciem, ale nadal nie wiadomo, czy Szwed ma zamiar planować swoją karierę jako piłkarz. Ponadto Zlatan oczekiwałby sporej pensji, a ekipę z Mediolanu nie stać na taką gaże.

Juventus oczekuje za Mario około 12 milionów euro, choć z pewnością ta cena może się zmniejszyć przy negocjacjach ze względu na sytuację reprezentanta Chorwacji. Taki transfer byłby niezbyt dobrą informacją dla Krzysztofa Piątka, który boryka się z brakiem strzeleckiej formy. Z drugiej strony możliwe, że konkurencja pobudziłaby Polaka do lepszej gry.