Milan ma specjalny plan na sprowadzenie Zlatana Ibrahimovicia!

01.12.2019

Cały czas w kontekście przyszłego klubu Zlatana Ibrahimovicia, największym faworytem wydaje się Milan. Przedstawiciele mediolańskiej ekipy robią co mogą, by sprowadzić ponownie do klubu szwedzkiego napastnika. Zarząd zespołu stworzył nawet specjalny plan w sprawie podpisania umowy z 38-latkiem.

Milanowi naprawdę zależy, by zakontraktować Zlatana. Drużyna z San Siro nie radzi sobie w tym sezonie najlepiej. W szczególności, jeżeli weźmiemy pod uwagę poczynania ofensywnych zawodników. Czy sprowadzenie Ibrahimovicia spowoduje, że problemy Milanu w ataku znikną? Można mieć ogromne wątpliwości. Trzeba jednak przyznać, iż piłkarz pokroju Zlatana raczej jest potrzebny w szatni tego zespołu.

Dlatego też, klub chce jak najszybciej zrealizować misję pt. Ibrahimovic ponownie w Mediolanie. Według włoskich mediów, Milan stara się, by Zlatan podpisał kontrakt przed 15 grudnia. Czemu akurat ta data? Milan będzie obchodzić 120. rocznicę powstania zespołu. Zarządowi zależy, by Zlatan wziął udział w całej uroczystości.

Ibrahimovic może liczyć na umowę, która obowiązywałaby przez osiemnaście miesięcy. Co ciekawe, w kontrakcie znalazłby się zapis pozwalający zerwać zobowiązanie. Zlatan mógłby się zdecydować na taki krok, gdyby np. Milan nie zakwalifikował się do europejskich pucharów.