Ile goli strzeli Ronaldo dla Juve? Bukmacherzy mają swój typ

13.07.2018
Ostatnia aktualizacja 15 lipca, 2020 o 21:32

Wprawdzie Cristiano Ronaldo na Mundialu w Rosji niewiele zwojował z reprezentacją Portugalii, ale nadal znajduje się w centrum zainteresowania po niespodziewanym transferze z Realu do Juventusu Turyn. Teraz „zainteresowali się” nim bukmacherzy.

Eksperci z firmy bukmacherskiej Etoto już przygotowali specjalne typy związane z najbliższym sezonem CR7 i jego grą w drużynie mistrza Włoch. W rubryce „Zakłady Specjalne” znajdziemy między innymi typ na to, czy Cristiano Ronaldo w sezonie 2018/2019 zdobędzie z Juve zarówno mistrzostwo Serie A (co jest bardzo możliwe) oraz wygra Ligę Mistrzów (tu już konkurencja jest większa).

Za taki typ na dublet trofeów Cristiano Ronaldo w pierwszym sezonie jego występów w barwach Bianconeri, bukmacherzy wystawili kurs 15.00. Czy Portugalczyka będzie stać razem z kolegami na dokonanie takiego wyczynu? Wszystko będzie zależeć od jego kondycji, zdrowia i… skuteczności.

Ronaldo a Juve

A w ostatnich sezonach, zwłaszcza w hiszpańskiej La Lidze, CR7 zdobywał o wiele mniej bramek niż we wcześniejszych latach. Dla porównania – już w drugim sezonie gry w Hiszpanii (2010/2011) strzelił w lidze 40 goli. W kolejnym był jeszcze lepszy (46), a w następnych czterech sezonach jego najgorszym wynikiem bramek w La Liga była liczba 31. Jednak dwa ostatnie sezony w hiszpańskiej lidze już tak dobre nie były. W rozgrywkach 2016/2017 Cristiano Ronaldo strzelił 25 goli, a w ostatnim sezonie 26.

Nic dziwnego więc, że bukmacherzy teraz zaproponowali zakład, który będzie trafny, jeśli Cristiano Ronaldo w najbliższym sezonie Serie A zdobędzie dla Juve więcej niż 24.5 gola (kurs 1.66). Czy zagralibyście taki typ na cały sezon?

CR7 na pewno przystąpi bardzo zmotywowany do nowego sezonu w nowym klubie, w zupełnie nowej lidze. Poza tym, mógłby trochę bramek dla Juve zdobyć, skoro za każdy sezon gry na jego konto będzie wpływało 30 milionów euro…