Piłkarski Jackpot i Misja Basket od Betclic!
21.02.2020

Wystartowała kolejna runda Piłkarskiego Jackpota (szczegóły TUTAJ)! Po raz kolejny zwiększyliśmy pulę nagród o 5.000 zł i wynosi ona już 50.000 zł. Dodatkowo, można zgarnąć ekstra bonus w wysokości 10 zł dzięki powiązanej promocji „POBIJ FOOTROLLA” (szczegóły TUTAJ).

 

Zapisz się do Piłkarskiego Jackpota, klikając „DOŁĄCZ TUTAJ” znajdujące się pod grafiką promocji, obstaw na jedynym kuponie każdy z 8. meczów 23. kolejki Ekstraklasy za minimalną stawkę 10 zł i włącz się do walki o 50.000 zł!

W promocji biorą udział tylko kupony ze zdarzeniami przedmeczowymi, z typami 1 lub X lub 2. Gracze, którzy poprawnie wytypują 8 meczów na kuponie, podzielą między siebie pulę 50.000 zł. Jeśli tylko jeden gracz poprawnie wytypuje wszystkie zdarzenia, to zgarnie całą pulę! W przypadku, gdy żadnemu graczowi nie uda się poprawnie wytypować wyników, Betclic zwiększy pulę w kolejnej promocji z serii i będzie to robić tak długo, aż któryś z graczy nie rozbije banku! Ponadto, jeśli uda Ci się wytypować poprawnie więcej zdarzeń niż Footrollowi, to zgarniesz dodatkowo 10 zł bonusu!

 

Kupon Footrolla:

MISJA: BASKET

Dzisiaj w nocy wracją rozgrywki NBA po tygodniowej przerwie. Z tej okazji Betclic przygotował specjalną promocję dla fanów koszykówki – „MISJA: BASKET” (szczegóły TUTAJ). Aby wziąć udział w promocji kliknij „DOŁĄCZ TUTAJ”, znajdujące się pod grafiką promocji i zacznij obstawiać kupony na NBA za minimalną stawkę 20 zł, z minimalnym kursem całkowitym 1.70. Jeśli w terminie 20.02. – 24.02.2020 uda Ci się trafić trzy kupony spełniające warunki promocji, to Betclic przyzna Ci 40 zł w bonusie!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO