Marcin Budziński pomoże Radomiakowi w walce o awans do ekstraklasy

25.02.2020

Poważne wzmocnienie Radomiaka przed pierwszą kolejką. Do klubu dołączył były piłkarz m.in. Arki i Cracovii, Marcin Budziński.

Marcin Budziński jest postacią, którą znają dobrze fani ekstraklasy. Pomocnik ma na koncie 214 występów w najwyższej lidze. Podczas nich zdobył 24 bramki i zaliczył 26 asyst. Jego najlepszym sezonem w karierze był 2014/2015, gdy w barwach Cracovii zanotował dziewięć goli i dziesięć ostatnich podań.

29-latek spędził poprzednią rundę w Arce Gdynia. Na Pomorzu wystąpił w 12 ligowych meczach, w których zaliczył jedną asystę. Podczas przerwy zimowej piłkarz pożegnał się z klubem.

Nowym miejscem występów Marcina Budzińskiego będzie Radomiak Radom. Piłkarz już przeszedł testy medyczne i niebawem podpisze umowę z klubem. Podopieczni Dariusza Banasika mają za sobą udaną rundę i zajmują czwarte miejsce w I lidze.

Marcin Budziński jest piątym wzmocnieniem Radomiaka w zimowym oknie transferowym. Wcześniej do zespołu dołączyli: Merveille Fundambu, Dante Leverock, Cezary Miszta i Mateusz Kryczka.

Fot. YouTube