Zamieszanie w Arce. Ojrzyński nie przeniesie się do Gdyni?

09.03.2020

Miał być trenerem na lata, a był na zaledwie kilka miesięcy. Zwolnienie Aleksandara Rogicia można uznać za pewne zaskoczenie. Tym bardziej jest ono dziwne, ponieważ Arka wbrew pewnym spekulacjom nadal nie dogadała się z nowym szkoleniowcem. Czy zostanie nim ostatecznie przymierzany do tej roli Leszek Ojrzyński?

Do tej pory mogliśmy się spodziewać, że 47-latek przejmie ponownie stery w Gdyni. Polski trener pracował w Arce w latach 2017-2018, dwukrotnie ratując zespół przed spadkiem z ekstraklasy. Ponadto, pod jego wodzą “Arkowcy” zdobyli Puchar oraz Superpuchar Polski. W ubiegłym roku prowadził Wisłę Płock, ale ze względu na sytuację rodzinną postanowił opuścić klub i do tej pory znajduje się na wolnym rynku.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Po kilku miesiącach Ojrzyński wykazywał spore chęci do powrotu. Według informacji „Przeglądu Sportowego”, podczas meczu ze Śląskiem doszło do spotkania dyrektora sportowego Arki Antoniego Łukasiewicza z Leszkiem Ojrzyńskim. Jednak zgodnie z najnowszymi doniesieniami obecny właściciel nie ma zamiaru ponownie zatrudniać tego szkoleniowca.

Sytuacja wygląda zatem na niejasną i trudno obecnie spekulować, czy Ojrzyński trafi do Trójmiasta. Wynik Arki są fatalne. W sześciu ligowych spotkaniach w rundzie wiosennej zdobyli zaledwie cztery punkty, a widmo spadku coraz szerzej zagląda im w oczy.