Ukłon w kierunku kibiców. Eleven będzie transmitować mecze na żywo w ten weekend!

19.03.2020

Ze względu na koronawirusa, wiele lig na całym świecie jest zawieszonych. Prawdę mówiąc, trudno znaleźć rozgrywki, które normalnie funkcjonują. Mamy jednak kilka wyjątków. Jednym z nich jest piłkarska Hyundai A-League. To właśnie zmagania tej ligi transmitować będzie w najbliższy weekend Eleven!

W czwartek pojawił się komunikat o zawieszeniu Super Lig. Turecka piłka być może nie jest obiektem zainteresowań przeciętnego kibica futbolu. Z powodu deficytu piłki na żywo, niektórzy sympatycy obserwowali zmagania tych rozgrywek.

Brak gry w Turcji powoduje, że w Europie została już tylko Wyszejszaja Liha, czyli liga białoruska. Z dostępem do transmisji meczów tych rozgrywek może być ciężko. Kibice nie będą jednak zmuszeni do poszukiwania streamów, by obejrzeć spotkania na żywo.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Z inicjatywą wyszła bowiem stacja Eleven Sports, który od piątku będzie transmitować mecze Hyundai A-League.

W ten weekend możemy obejrzeć pięć rywalizacji. Zniechęca z pewnością fakt, iż wszystkie spotkania rozpoczną się przed południem. Czego jednak się nie robi, by w tak trudnym momencie, obserwować rywalizację na żywo?