Defensor Chelsea opuści latem klub?
25.03.2020

Na Stamford Bridge szykują się spore zmiany w letnim oknie transferowym. Według doniesień mediów, klub planuje zainwestować w nowych zawodników duże pieniądze, co potwierdza sprowadzony niedawno Hakim Ziyech. Wzmocnienia mogą sugerować, iż z zespołem pożegna się kilku graczy. W tym gronie najprawdopodobniej jest Emerson.

Włoski obrońca miał bardzo dobry początek sezonu. 26-latek wyglądał na murawie najlepiej z linii defensywnej Franka Lamparda. Dość poważna kontuzja zawodnika spowodowała, iż po powrocie na boisko, Emerson nie prezentował się już tak dobrze.

W ostatnich meczach “The Blues”, Włoch stracił miejsce w składzie. Wystarczy powiedzieć, że w ośmiu potyczkach londyńskiej ekipy Emerson albo przesiedział całe spotkanie na ławce, albo nie znalazł się nawet w osiemnastce meczowej. W oczach Lamparda zyskał Alonso, który był przymierzany do sprzedaży.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Jak informują włoskie media, Emerson ze względu na swoją sytuację, może opuścić Stamford Bridge. Na brak zainteresowania 26-latek nie powinien narzekać. Zarówno Juventus, jak i Inter, to ekipy, które chętnie widziałyby Emersona w swoich drużynach. Koszt takiego transferu miałby oscylować w granicach 30 milionów euro.

Sztab szkoleniowy “The Blues” niespecjalnie będzie naciskać na pozostanie piłkarza w ekipie. W szczególności, że Frank Lampard chciałby zasilić zespół nowym lewym defensorem. W mediach wymienia się takie nazwiska, jak Chilwell, Telles czy Tagliafico.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO