Marka LOTTO startuje z ogólnopolskim projektem #MilionySposobówNaNudę

25.03.2020

Marka LOTTO startuje z akcją „Miliony sposobów na nudę”. Totalizator Sportowy, właściciel marki, chce w ten sposób zachęcić osoby pozostające w domu do pożytecznego spędzania czasu. Przedstawiając konkretne pomysły LOTTO rozszerza akcję społeczną #zostańwdomu.

Aktualna sytuacja spowodowała potrzebę przeorganizowania swojego codziennego życia przez miliony Polaków. Najbliższe tygodnie to czas, który większość z nas spędzi w swoich domach łącząc zawodowe obowiązki z domowymi. Dla wielu jest to nie lada wyzwanie. Marka LOTTO podpowiada więc gotowe rozwiązania na specjalnej witrynie www.milionysposobownanude.pl.

Każdy znajdzie tam dla siebie coś interesującego. Wśród propozycji będzie tworzenie własnych gier, czy tutoriali   z origami. Dorośli znajdą listę rzeczy, które należy zrobić będąc w domu, a na które zawsze brakowało czasu, porady jak zorganizować sobie pracę zdalną czy ciekawe przepisy kulinarne. Akcję wspierają znani influencerzy m.in. Plate of Joy, Magic of Y, Wysocka, Origami po polsku, Boardgamegirl, Mamy Gadżety.

Projekt ma charakter ogólnopolski. Wszystkie szczegóły znajdują się na www.milionysposobownanude.pl oraz na kanałach własnych LOTTO. Totalizator Sportowy zachęca do włączenia się do akcji i zapowiada liczne niespodzianki i konkursy.

W myśl akcji #zostańwdomu LOTTO zachęca swoich graczy i wszystkich, którzy szukają ciekawych pomysłów na nudę, do pozostania w domu i czerpania z tego radości.