Pierwszy piłkarz zakażony koronawirusem został wyleczony!

26.03.2020

Pierwszym profesjonalnym piłkarzem, u którego wykryto koronawirusa był zawodnik Hannoveru, Timo Huebers. Informację na temat zakażenia 23-latka przekazano publicznie 11 marca. Po ponad dwóch tygodniach, zawodnik zakończył kwarantannę. U niemieckiego gracza test dwukrotnie okazał się negatywny.

Spoglądając na rozprzestrzenianie się wirusa w Europie, kwestią czasu było, aż u jednego z piłkarzy test okaże się pozytywny. Los chciał, że tym zawodnikiem był Timo Huebers, gracz reprezentujący barwy Hannoveru.

Informację na temat zakażenia klub 23-latka przekazał 11 marca. W tym momencie, Huebers rozpoczął kwarantannę w domu, gdyż piłkarz nie miał poważniejszych objawów, a jego stan zdrowia był dobry. Po kilkunastu dniach, zawodnik może wyjść na zewnątrz, zachowując oczywiście wszelkie przepisy, które zostały wprowadzone w kraju.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Timo wypowiedział się dla swojego klubu w sprawie zakończenia kwarantanny – Nie mogę doczekać się treningu i możliwości swobodnego poruszania się. Oczywiście będę przestrzegać wszelkich ograniczeń, które obecnie panują. Wspaniale jest jednak wyjść z mieszkania.