„Sampaoli jest kłamcą futbolu”

30.03.2020

Są sytuacje życiowe, które długo się za nami ciągną. Jorge Sampaoli raczej nie będzie dobrze wspominał pracy w reprezentacji Argentyny. Nie dość, że bez wyników, to jeszcze opinię wśród wielu osób ma mocno zszarganą. Do tego stopnia, że przez niektórych jest nazywany „kłamcą futbolu”.

Dla niewtajemniczonych Jorge Sampaoli od od początku marca jest trenerem brazylijskiego Atletico Mineiro. Argentyński szkoleniowiec w przerwie między sezonami opuścił Santos i chwilę musiał poczekać na angaż w klubie z Belo Horizonte. Łatwo jednak nie ma, skoro były piłkarz Atletico, Jose Ferreira Neto mocno go skrytykował. Srebrny medalista z reprezentacją Brazylii z Igrzysk w Seulu(1988) powiedział bez ogródek: – Jest futbolowym kłamcą. Nic nie wie – grzmiał Neto.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

W reprezentacji Argentyny to nie on prowadził, ale jego prowadzili Messi, Mascherano i spółka – kontynuował swoje połajanki były piłkarz. Ferreira Neto jest dzisiaj telewizyjnym komentatorem i narzekał na pracę Sampaoliego, któremu wytknął, że… niczego nie zmienił w grze Santosu, tylko dopasował się do klubowego stylu.