Interesy w dobie kryzysu? Eintracht Frankfurt udowadnia, że można!

01.04.2020

Wydaje się, że przy obecnie panującej pandemii, firmy nawet nie myślą o ustalaniu konkretnych umów z partnerami. Taki stereotyp nieco złamali Eintracht Frankfurt oraz Deutsche Bank. Niemiecki klub razem z bankiem ogłosili pogłębienie współpracy. W związku z nowym, wieloletnim kontraktem, stadion zespołu z Frankfurtu będzie posiadać nową nazwę. 

Obiekt drużyny z Bundesligi znany jest powszechnie jako Commerzbank-Arena. Od tego momentu, do 2027 roku, nazwa stadionu będzie inna. Ze względu na umowę klubu z Deutsche Bank, stadion zacznie nosić nazwę Deutsche Bank Park.

Oficjalnie, szczegóły umowy nie zostały podane. Jak informuje jednak „BILD”, z tytułu tego porozumienia, Eintracht Frankfurt otrzyma od Deutsche Bank 38 milionów euro, czyli około 5,4 miliona za sezon, gdyż kontrakt obowiązuje do 2027 roku.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Eintracht na tym etapie sezonu zajmuje odległe, 12. miejsce w Bundeslidze. Zespół nie spisuje się w tej kampanii tak dobrze, jak w poprzednich rozgrywkach. Przed zawieszeniem zmagań, drużyna zanotowała trzy porażki z rzędu, przegrywając dwukrotnie 0-4 (z Borussią oraz Bayerem).