Valencia wolna od koronawirusa. Wszystkie testy dały negatywny wynik

01.04.2020

Jak informuje “AS”, piłkarze oraz członkowie sztabu Valencii, którzy byli zakażeni, poradzili sobie z koronawirusem. Wszystkie testy dały wyniki negatywne.

Dwa tygodnie temu w Valencii wyszło na jaw kilka zakażeń koronawirusem. COVID-19 wykryto m.in. u Eliaquima Mangali czy Jose Gayi. W oficjalnym komunikacie klub poinformował, że do zakażenia doszło podczas wyjazdowego meczu “Nietoperzy” z Atalantą w Mediolanie. U 35% piłkarzy oraz sztabu, który udał się na to spotkanie, wykryto bowiem wirusa.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

“AS” przekazał, że Valencia jest już wolna od koronawirusa. Wszyscy piłkarze oraz członkowie sztabu ponownie przeszli testy i każdy z nich wykazał negatywny wynik.

Przed zawieszeniem rozgrywek Valencia zajmowała 7. miejsce w lidze. Czy mecze zostaną wznowione? Trudno powiedzieć, jednak obecny sezon w Hiszpanii jest zagrożony. W kraju wykryto już bowiem ponad 100 tysięcy przypadków obecności koronawirusa, a dzienna liczba zakażeń wciąż rośnie. To może oznaczać koniec sezonu hiszpańskich rozgrywek.