Na stadionie Warty Poznań praca wre! Trwają prace modernizacyjne

02.04.2020

Rozgrywki Fortuna I ligi zawieszono, jednak o niektórych klubach nie można powiedzieć, że w tym czasie stoją w miejscu. Na stadionie Warty Poznań właśnie trwają prace modernizacyjne.

Przed rozpoczęciem sezonu arena zmagań “Warciarzy” nie otrzymała pierwszoligowej licencji. W związku z tym, poznański zespół rozgrywał dotychczasowe mecze na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

W tym sezonie strategicznym wyzwaniem jest temat sztucznego oświetlenia na stadionie. Dzięki władzom Poznania, znalazły się środki finansowe, przeprowadzono przetarg, została wybrana firma, która przeprowadzi tę inwestycję. Zamówiono już maszty, na których zostaną umieszczone jupitery. Budowa ma się zakończyć do 30 kwietnia przyszłego roku – wyznał w ubiegłym roku w rozmowie dla FutbolNews przewodniczący rady nadzorczej klubu, Marcin Janicki. (rozmowa z dnia 10.10.2019)

Prace nad modernizacją stadionu Warty wciąż trwają. Wczoraj kibice klubu mogli się nieco zaniepokoić, gdyż na oficjalnej stronie pojawił się komunikat, że prace wstrzymano. Jak się jednak okazało, był to tylko primaaprilisowy żart.

W czwartek klub poinformował, że modernizacje idą zgodnie z planem. Na stadionie przy Drodze Dębińskiej działa maszyna, która ma służyć wbijaniu 15-metrowych pali. Następnym krokiem będzie przymocowanie jupiterów

Fot. Facebook/Warta Poznań