Pogoń Szczecin rozwiązała kontrakty za porozumieniem stron z dwoma zawodnikami!

02.04.2020

Takie obrazki mogą pojawiać się znacznie częściej. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że kilka zespołów z ekstraklasy pożegna się ze swoimi zawodnikami, rozwiązując kontrakty za porozumieniem stron. Kluby muszą szukać oszczędności, a niektórzy piłkarze nie zamierzają zmniejszać swojego wynagrodzenia. Pogoń Szczecin w czwartek pożegnała się z dwoma graczami. Są to Zvonimir Kozulj oraz Soufian Benyamina.

Bośniacki pomocnik był bardzo ważnym ogniwem „Portowców” podczas obecnego sezonu. 26-letni zawodnik rozegrał 22 spotkania w lidze, zdobywając trzy gole oraz dwie asysty. Nic nie wskazywało na to, by Kozulj pożegnał się z zespołem w najbliższym czasie.

Jak poinformował Daniel Trzepacz na swoim Twitterowym koncie, piłkarz usłyszał kilka dni temu, iż jego kontrakt nie zostanie przedłużony na warunkach, jakie zostały wcześniej ustalone. W związku z tym, obie strony doszły do porozumienia, by rozwiązać obecną umowę.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Środkowy pomocnik nie jest jedynym zawodnikiem, który opuścił Szczecin. Z klubem pożegnał się także Soufian Benyamina. W tym przypadku także nastąpiło rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron. 30-letni Niemiec odgrywał jednak marginalną rolę w zespole. Co prawda Benyamina rozegrał 10 meczów w lidze, jednakże praktycznie wszystkie występy to wejścia z ławki. Napastnikowi nie udało się strzelić ani jednego gola w obecnej kampanii.