Ronaldinho – ekskluzywna maskotka paragwajskiego więzienia

03.04.2020

Po wycieku informacji o Ronaldinho znajdującym się w paragwajskim więzieniu doskonale zdawaliśmy sobie sprawę, że z piłkarzem pojawi się niebawem wiele materiałów wideo związanej z aktywnością fizyczną. Oczywiście na taką sytuację nie musieliśmy zbyt długo czekać.

Pod pewnym względem przykro patrzeć, jak Brazylijczyk rozmienia swoje życie na drobne. Każdy z nas ma w pamięci jego fenomenalne akcje i bramki między innymi w starciach przeciwko Chelsea czy Realowi Madryt. Tamte czasy minęły bezpowrotnie, a dziś były piłkarz trafia do siatki pod czujnym okiem klawiszy w paragwajskim więzieniu.

Jak się jednak okazuje, Ronaldinho bierze udział także czynny udział w innych sportach. Między innymi mowa o siatkonodze. Kilka dni temu rozegrał spotkanie „dwa na dwa” i co ciekawe, 40-latek musiał uznać wyższość swoich rywali. Według lokalnych mediów jego duet przegrał z parą byłych funkcjonariuszy policji. Mowa tu o 36-letnim mordercy oraz 33-letnim złodzieju.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Zgodnie z pewnymi informacjami, pierwszy mężczyzna odsiaduje 18-letni wyrok więzienia za zabójstwo mężczyzny imieniem Fabio Ramon Cuenca Gimenez, który został zastrzelony w głowę podczas w maju 2010 roku po festiwalu muzycznym. Drugi mężczyzna z kolei został skazany na 10 lat za kradzież przez wielu skorumpowanych funkcjonariuszy policji.

Poniekąd te wszystkie materiały wideo sprawiają, że Ronaldinho jest traktowany w Zakładzie Karnym jako maskotka. Potrwa to jeszcze przez minimum sześć miesięcy, ponieważ dopiero po tym czasie nastąpi decyzja, czy były reprezentant Brazylii stanie przed sądem za swoje wybryki.

Przypomnijmy, że Ronaldinho i jego brat Roberto Assis zostali zatrzymani za posługiwanie się fałszywymi paszportami. Dodatkowo ten pierwszy jest także podejrzewany o udział w grupie przestępczej, która handlowała narkotykami. W zarzutach pojawiła się także wzmianka o praniu brudnych pieniędzy.