Problemy finansowe Lechii zablokują transfer Bartosza Kopacza?

03.04.2020

Bartosz Kopacz porozumiał się z Lechią w sprawie kontraktu jeszcze w styczniu. Ze względu na epidemię koronawirusa, transfer niekoniecznie dojdzie do skutku.

27-letni obrońca występuje w Zagłębiu Lubin od 2017 roku. W barwach “Miedziowych” zanotował 88 występów, podczas których dwukrotnie trafiał do siatki. Jego umowa z klubem miała wygasnąć z końcem czerwca, dlatego w styczniu mógł podjąć rozmowy z innymi.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Bartosz Kopacz podpisał kontrakt z Lechią Gdańsk jeszcze na początku roku. Okazuje się jednak, że nie może być pewny przeprowadzki do Trójmiasta. Wszystko z powodu problemów finansowych klubu, które nasiliły się w związku z epidemią.

W tej chwili są dwa możliwe rozwiązania tej sytuacji. Po pierwsze, obrońca może zgodzić się na zarobki niższe od wcześniej ustalonych. Drugą opcją jest anulowanie umowy przez obie strony, dzięki czemu Bartosz Kopacz będzie wolnym zawodnikiem. Ta opcja może zagwarantować Zagłębiu możliwość przedłużenia kontraktu z piłkarzem.

Aktualnie trwają rozmowy pomiędzy piłkarzem a przedstawicielami zarządu Lechii.

Fot. YouTube