Jordan Henderson ruszył z inicjatywą. Piłkarze Premier League zbierają fundusze na NHS!

04.04.2020

Wiele znanych osób ze świata show-biznesu czy sportu stara się wykorzystać swoje możliwości w celu wsparcia walki z koronawirusem. Ze specjalną inicjatywą wyszedł Jordan Henderson, który skontaktował się z kapitanami drużyn Premier League, by zorganizować wielką zbiórkę na NHS!

Wsparcie w kierunku NHS, czyli National Health Service, publicznego systemu opieki zdrowotnej w Anglii nadchodzi z wielu stron. Dla przykładu, Chelsea udostępniła swój hotel pracownikom medycznym, by podróż do szpitali była jak najkrótsza. Podobny gest wykonał także Gary Neville.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Przekazywane są oczywiście konkretne pieniądze. Ze specjalną inicjatywą wyszedł Jordan Henderson. Jak informuje bowiem „The Times”, angielski pomocnik spędził kilka ostatnich dni na rozmowach ze wszystkimi kapitanami drużyn z Premier League. Cel jest jasny – zorganizować zbiórkę na rzecz NHS.

Przypuszcza się, że zawodnicy z najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii przekażą na publiczną służbę zdrowia w kraju nawet kilka milionów funtów.