Śląsk Wrocław liczy na wsparcie kibiców. Klub sprzedaje specjalne vouchery!

05.04.2020

Kryzys wywołany koronawirusem sprawi wiele problemów finansowych nie tylko polskim klubom, ale ekipom na całym świecie. W związku z tym, drużyny starają się jak mogą, by zniwelować straty. Śląsk Wrocław wpadł na pomysł, by w czasie zawieszenia rozgrywek, sprzedawać specjalne vouchery.

Jeszcze przed burzliwą dyskusją w sprawie wynagrodzeń piłkarzy w polskich ligach, zawodnicy Śląska Wrocław dobrowolnie zgodzili się zamrozić swoje pensje. Obecnie, gracze otrzymują od 15 do 30% podstawowych wypłat miesięcznych.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Dobry gest zawodników nie wystarczy, by zminimalizować straty finansowe. Dlatego też, klub rozpoczął akcję #WszyscyZaŚląskiem. Kibice mogą za 19,47 zł (kwota nieprzypadkowa, gdyż 1947 to rok założenia klubu) wykupić voucher. Zebrane pieniądze pomogą drużynie w trudniej sytuacji.

Jak poinformował Śląsk, sympatycy mogą wykupować vouchery w nieograniczonej ilości. Jeden voucher pozwala wejść na dowolny mecz drużyny do końca sezonu 2020/2021.