Bartosz Bereszyński wygrał z koronawirusem

08.04.2020

Bartosz Bereszyński ostatnio przeżywał trudny czas ze względu na zakażenie koronawirusem. Jak informuje “La Gazzetta dello Sport”, piłkarz Sampdorii jest już zdrowy.

Reprezentant Polski o swoim zakażeniu poinformował w mediach społecznościowych w połowie marca. Piłkarz na bieżąco informował o przebiegu choroby i zapewniał, że czuje się dobrze. Potwierdził to lekarz reprezentacji Polski, Jacek Jaroszewski w rozmowie dla “Łączy nas Piłka”.

Na szczęście teraz czuje się już dobrze, objawy mu przeszły, jest w dobrej formie. Ma jednak 14-dniową kwarantannę w domu z rodziną. Jego narzeczonej i dziecku nic nie dolega. – poinformował lekarz kadry.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Bartosz Bereszyński był jednym z ośmiu piłkarzy Sampdorii zakażonych koronawirusem. COVID-19 wykryto również u Manolo Gabbiadiniego, Albina Ekdala, Omara Colleya, Mortena Thorsby’ego, Antonino La Guminy, Fabio Depaoliego i Edgara Barreto.

“La Gazzetta dello Sport” poinformowała, że wszyscy powyżsi piłkarze przeszli ostatnio testy na obecność wirusa. Wszystkie z nich dały wynik negatywny, co oznacza, że koronawirus opuścił już zespół Sampdorii.

Fot. YouTube