ZAKŁAD BEZ RYZYKA do 50 PLN w Betclic!

11.04.2020

Co prawda przestój w większości europejskich lig trwa i próżno szukać terminów wznowienia poszczególnych rozgrywek, jednak przygotowaliśmy specjalną promocję, aby umilić graczom ten czas oczekiwania. Ryzyko jest tak naprawdę żadne, więc z całą pewnością warto rzucić okiem i spróbować.

Chodzi tutaj o specjalną promocję związaną z bukmacherem Betclic. Jest nią ZAKŁAD BEZ RYZYKA do stawki 50 PLN, gdzie przy stawianiu kuponu jedynym warunkiem jest umieszczenie na nim wydarzeń z piłki nożnej lub esportu! W przypadku ewentualnej przegranej, zwrot stawki otrzymujesz na konto główne, a nie na bonusowe! Oznacza to, że od razu możesz wypłacić swoje środki na konto bankowe.

Cały czas możemy podziwiać rozgrywki na Białorusi, więc czemu nie zapewnić sobie dodatkowych emocji i postawić kuponu, zwłaszcza że kompletnie nic nie ryzykujemy?

Jakie warunki należy spełnić, by Twój kupon łapał się do promocji?

  1. Oferta skierowana jest do osób, które nie posiadają jeszcze konta na stronie Betclic.
  2. Należy założyć konto właśnie w Betclic z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 i postawić kupon ze zdarzeniami na piłkę nożną lub na esport.
  3. Zwrot środków odbywać się będzie na koncie głównym, bez konieczności dalszego obrotu przed wypłatą. Maksymalna kwota zwrotu obowiązuje do stawki 50 zł.

Jak sami więc widzicie, promocja jest niesamowicie atrakcyjna i warto z niej skorzystać, ponieważ nie ponosimy przy niej absolutnie żadnego ryzyka. Możemy jedynie zyskać! Każdemu z Was życzymy przy obstawianiu chłodnej głowy, szczęścia oraz wysokich wygranych!