Pomaga także Piast. Klub z Gliwic organizuje zbiórkę!

14.04.2020

Podczas pandemii koronawirusa wiele klubów stara się pomóc służbie zdrowia oraz osobom najbardziej dotkniętym obecnym stanem. Zaangażować postanowił się także Piast Gliwice, którego przedstawiciele proszą mieszkańców o takie samo zachowanie. 

Zespół z ekstraklasy zorganizował zbiórkę produktów niezbędnych dla szpitali oraz pogotowia z Gliwic. Klub prosi o pomoc dla tych, którzy walczą na co dzień w ochronie zdrowia wszystkich Polaków. W ostatnich dniach produkty przekazali partnerzy klubu: Cechini Muszyna oraz Tommy Cafe. Teraz Piast ma zamiar pobudzić do aktywności także lokalną społeczność.

Lista potrzebnych produktów wygląda następująco:

Środki ochronne: płyny/żele do dezynfekcji rąk, rękawiczki, maseczki, wkłady do maseczek (lignina), przyłbice, ręczniki papierowe, inne środki ochrony osobistej.

Artykuły spożywcze: napoje np. soczki w kartonikach i herbata.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Zbiórka prowadzona jest tuż przy oficjalnym sklepie Piasta Gliwice. Produkty można dostarczać codziennie od jutra w godzinach 8-18. Klub zapewnia, że cały proces odbywa się w sposób bezkontaktowy. Wszystkie artykuły zostaną dostarczone do szpitali i oddziałów pogotowia.