Inter wygrywa w wyścigu o rozchwytywanego obrońcę!

25.04.2020

Zawieszone rozgrywki Serie A oraz nadciągający kryzys, który jest efektem panującej pandemii nie zahamował starań Interu w sprawie nowego obrońcy. Zespół z Mediolanu zamierza sprowadzić rozchwytywanego Marasha Kumbullę. Według ostatnich doniesień, drużyna prowadzona przez Antonio Conte wygrywa w wyścigu o defensora.

Marash Kumbulla wzbudził zainteresowanie wielu dużych europejskich ekip. Zaledwie 20-letni piłkarz rozgrywa bardzo dobry sezon w Veronie, będąc kluczowym zawodnikiem zespołu. Klub świetnie radzi sobie w defensywie, co potwierdza liczba zaledwie 26 straconych bramek w Serie A. Mniej goli pozwolili strzelić rywalom zawodnicy tylko trzech ekip – Juventusu, Lazio oraz Interu.

Nic dziwnego, że Kumbulla, który ma wpływ na dobrą grę Verony w obronie, jest rozchwytywany. Jak informuje Fabrizio Romano, wyścig o 20-latka jak na razie wygrywa Inter. Drużyna z Mediolanu już od stycznia prowadzi rozmowy w sprawie transferu. Klub zamierza spełnić żądania Verony, która oczekuje 25 milionów euro.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Niewykluczone, ze Kumbulla zostanie następcą Godina w Interze. Urugwajczyk nie jest zadowolony ze swojej pozycji w drużynie, dlatego może opuścić Mediolan na rzecz jednej z ekip Premier League.