Wisła wsparła szpital w Płocku
27.04.2020

Podczas pandemii koronawirusa polskie kluby oraz piłkarze pomimo problemów finansowych starają się pomagać narodowej służbie zdrowia. Do tego grona dołączyła Wisła Płock, która nie zapomina o osobach poświęcających życie dla ratowania zdrowia innych.

W tych trudnych chwilach Wisła Płock postanowiła zatem wesprzeć finansowo Wojewódzki Szpital Zespolony w Płocku. Pomoc otrzymają przede wszystkim pracownicy służby zdrowi – lekarze, pielęgniarki oraz sanitariusze.

Piłkarze, członkowie sztabu szkoleniowego oraz pracownicy zgodnie postanowili przekazać wsparcie finansowe.

– Środki w pierwszej kolejności zostaną wykorzystane na zakup specjalistycznej aparatury, badającej obecność materiału genetycznego w kierunku wirusa grypy, sprzętu do rentgenodiagnostyki oraz ultrasonografii, jak i na sprzęt ochrony osobistej pracowników szpitala – maski, płaszcze, gogle czy przyłbice – informuje klub.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Polskie drużyny jak widać w tych trudnych czasach nie zapomniały o najbardziej potrzebujących i starają się w miarę możliwości pomagać lokalnym służbom.