Barcelona zawiesza rozmowy w sprawie kontraktu Ter Stegena

27.04.2020

Marc-Andre ter Stegen to z pewnością jeden z lepszych graczy Barcelony w ostatnich sezonach. Niemiec niejednokrotnie ratował swój zespół przed utratą gola. Nic dziwnego, że „Duma Katalonii” zamierza przedłużyć obecną umowę piłkarza. Według ostatnich doniesień mediów, rozmowy w sprawie kontraktu zostały zawieszone. Czy wykorzystają to inne kluby?

Ter Stegen związany jest z zespołem do 2022 roku. Wydaje się zatem, iż Barcelona ma jeszcze chwilę czasu, by uzgodnić dalszy pobyt golkipera w drużynie. Niektórzy dziennikarze sugerowali jednak wielokrotnie, iż Niemiec może wykazać chęć zmiany zespołu, jeśli wpłynie do klubu ciekawa oferta finansowa.

Ekipa z Camp Nou zamierza zapobiec takiej sytuacji, dlatego od jakiegoś czasu zarząd  „Dumy Katalonii” prowadził rozmowy z przedstawicielami bramkarza. Tematem dyskusji był oczywiście nowy kontrakt ter Stegena.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Jak informuje „Sport”, Barcelona zawiesiła negocjacje. Wszystko za sprawą niepewnej sytuacji klubu, a dokładniej kwestii finansowej. Nie można wykluczyć, że przerwę w rozmowach wykorzystają inne europejskie zespoły. Marc-Andre ter Stegen łączony jest z takimi drużynami, jak Manchester City, Bayern czy Chelsea.