Zmarł Michael Robinson. Były piłkarz i dziennikarz sportowy

28.04.2020

Bardzo przykra informacja pojawiła się we wtorek w mediach. Zmarł Michael Robinson, były piłkarz m.in. Liverpoolu, a także uznany komentator i dziennikarz sportowy. Miał 61 lat. 

Swoją przygodę z piłką, Michael Robinson rozpoczął w Preston North End. Irlandczyk zasłynął przede wszystkim z gry w Liverpoolu. To właśnie w ekipie „The Reds’, Robinson świętował mistrzostwo kraju, a także zwycięstwo w Pucharze Europy Mistrzów Klubowych, czyli obecnej Lidze Mistrzów.

Po udanej przygodzie w Anglii, Michael Robinson trafił do Hiszpanii, gdzie przez ponad dwa lata reprezentował barwy Osasuny. Gdy Robinson zdecydował się na zakończenie gry w piłkę, Irlandczyk został na Półwyspie Iberyjskim, by spróbować swoich sił w mediach.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Ten wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. Robison pracował m.in. w Radio Television Espanola, Cadena SER czy Canal+. Wiele osób ceniło działalność Robinsona w dziennikarstwie sportowym.

YouTube/Marca