Paulo Dybala nadal walczy z koronawirusem. Po raz czwarty test Argentyńczyka okazał się pozytywny!

29.04.2020

Pod koniec marca Paulo Dybala przekazał piłkarskiemu światu, iż u niego, jak również u jego dziewczyny, test na koronawirusa okazał się pozytywny. Od komunikatu Argentyńczyka minął ponad miesiąc. Według mediów, piłkarz Juventusu nadal jest zakażony. 

Dybala był jednym z pierwszych głośnych nazwisk w świecie futbolu, u którego wykryto koronawirusa. Zawodnik „Starej Damy” bezobjawowo przechodził COVID-19, dlatego wydawało się kwestią czasu, aż Argentyńczyk poinformuje o wyzdrowieniu.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Jak donosi hiszpańskie źródło „El Chiringuito”, Dybala nadal ma koronawirusa. W ciągu ostatnich sześciu tygodni, czterokrotnie test u zawodnika okazał się pozytywny. Nadal jednak piłkarz nie ma większych problemów ze zdrowiem, dlatego poddany jest izolacji we własnej posiadłości.

Takie przypadki, jak Paulo Dybala z pewnością podważają pomysł wznowienia rozgrywek nie tylko we Włoszech, ale innych europejskich krajach. Francja, Holandia oraz Belgia zrezygnowały już z gry. Czy kolejne państwa pójdą ich śladem?