Mauricio Pochettino wróci do Premier League? Argentyńczyk może liczyć na ogromną pensję!

29.04.2020

Po tym, jak Tottenham postanowił w połowie listopada 2019 roku zakończyć współpracę z Mauricio Pochettino, argentyński szkoleniowiec pozostaje bez pracy. Niejednokrotnie 48-latek był przymierzany do objęcia stanowiska trenera w Manchesterze United czy Bayernie. Obie te opcje wydają się aktualnie mało prawdopodobne. W związku z tym, pojawić się może nowe, dość ciekawe rozwiązanie.

Szykują się spore zmiany w Premier League i nie mówimy tutaj o efekcie panującej pandemii. Newcastle wkrótce może mieć nowego właściciela, a zostać ma nim Mohammed bin Salman, jeden z najbogatszych ludzi na świecie.

Oczywiście szejk ma wielkie plany względem angielskiej drużyny. Ogromne transfery w momencie zakupu klubu będą wydawać się kwestią czasu. Zapewne na samych nowych zawodnikach się nie skończy. Zespół może objąć inny szkoleniowiec.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Według informacji „Sky Sports”, całkiem rozsądnym kandydatem wydaje się Mauricio Pochettino. Argentyńczyk zaimponował wielu osobom swoją pracą na Wyspach. W Newcastle szkoleniowiec nie tylko mógłby liczyć na duży budżet transferowy, ale również ogromne zarobki. Mówi się nawet o 19 milionach funtów rocznie.

Wszystko oczywiście zależy od tego, czy Mohammed bin Salman przejmie Newcastle.