Z Jagiellonii do ligowego rywala

02.05.2020

Problemy finansowe wielu klubów sprawiają, że obecnie trudno wyobrazić sobie jak będzie wyglądał rynek transferowy w polskiej ekstraklasie. Możliwe, że kluby będą bazować głównie na wolnych transferach i swoich wychowankach. Pokazuje to między innymi przykład Zagłębia Lubin, który za jakiś czas może wzmocnić się nowym graczem.

Zgodnie z informacjami Łukasza Gikiewicza, nowym nabytkiem zespołu z Lubina będzie Jakub Wójcicki. Zawodnikowi Jagiellonii wraz z końcem czerwca kończy się kontrakt w Białymstoku i najprawdopodobniej znalazł już nowego pracodawcę.

31-latek miałby zastąpić Alana Czerwińskiego, który w styczniu sfinalizował swój letni transfer do Lecha Poznań. Z pewnością dla „Miedziowych” będzie to spora strata, ponieważ Czerwiński jest jednym z najlepiej asystujących obrońców w lidze.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Jeśli chodzi z kolei o Wójcickiego, to na pewno nie jest to ligowy top, a wychowankowi Znicza Pruszków raczej bliżej do końca kariery aniżeli nagłej eksplozji talentu. Mimo to w aktualnym trudnym okresie nawet takie wzmocnienia powinny ucieszyć kibiców z Lubina.