Kolejny przypadek koronawirusa w niemieckim futbolu

03.05.2020

Kolejny przypadek koronawirusa w niemieckim futbolu. Jak informuje “Bild”, Covid-19 został wykryty w zespole 2. Bundesligi, VfB Stuttgart.

Rozgrywki w Niemczech miały wrócić już 9 maja. To jednak jest już pewne, że fani niemieckiego futbolu będą musieli poczekać. Szczególnie że w kolejnych zespołach wciąż pojawiają się przypadki zakażeń.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Przed wznowieniem treningów, wszystkie zespoły Bundesligi miały przejść testy na obecność koronawirusa. Według piątkowych informacji, badania wykazały trzy przypadki zakażeń w zespole FC Koeln. W związku z tym piłkarze oraz sztab szkoleniowy klubu przebywa w kwarantannie na terenie szkoły sportowej w Kolonii.

Okazało się, że przypadki zakażeń w Koeln nie są jedyne. Jak poinformował “Bild”, piłkarze Stuttgartu przeszli w czwartek badania i nie wszystkie wyniki były negatywne. Nie zdradzono jednak nazwiska osoby zakażonej Covid-19.

To był jedyny przypadek koronawirusa w Stuttgarcie. Zgodnie z zaleceniami, w poniedziałek prawdopodobnie wszyscy piłkarze, sztab i działacze przejdą ponownie testy.