Poznaliśmy konkretną datę powrotu Bundesligi?!

05.05.2020

Z wielką niecierpliwością kibice futbolu oczekują powrotu piłki na najwyższym poziomie. Wszystko wskazuje na to, iż na murawie pierwsi po dłuższej przerwie pojawią się gracze Bundesligi. Według ostatnich informacji, liga niemiecka może zostać wznowiona już 15 maja.

W Niemczech znacznie wcześniej rozpoczęto proces powrotu futbolu. Zawodnicy najpierw trenowali indywidualnie, by następnie przygotowywać się w bardzo małych grupach. Obecnie, piłkarze są już na najwyższych obrotach, by móc w każdej chwili wznowić sezon.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Na przeszkodzie powrotu piłki stanęły problemy w FC Koeln. Dwóch graczy tego klubu oraz fizjoterapeuta są zakażeni koronawirusem. Pozytywne testy u tych osób mogły sugerować, że nasili się sceptyczne podejście co do ponownej rywalizacji.

Jak informuje agencja prasowa „Reuters”, niemiecki rząd dał zielone światło w sprawie wznowienia rozgrywek. Piłkarze mogą wrócić na murawę już 15 maja.