Sebastian Szymański zmienia agenta

05.05.2020

Zmiana agenta zwykle wiąże się z plotkami na temat transferu. Czy podobnie będzie w przypadku Sebastiana Szymańskiego? Reprezentant Polski zasilił dziś „stajnie” Unidos.

Agencja zarządzana przez Mariusza Piekarskiego może pochwalić się kilkoma reprezentantami naszego kraju. Wśród nich są nie tylko tacy doświadczeni gracze jak Artur Jędrzejczyk, Jacek Góralski, Maciej Rybus, ale także młodzi zawodnicy, przykładowo Karol Świderski czy Michał Karbownik. Szymański z pewnością dołączy do tej drugiej grupy.

To kolejny zawodnik Piekarskiego, który w przeszłości występował dla Legii. Obecnie agent reprezentuje pięciu obecnych graczy „Wojskowych”. Co ciekawe, wcześniej Szymański był reprezentowany przez agencję „Stellar Football LTD”, która ma w swoim portfolio rozpoznawalnych postaci na europejskim rynku. Między innymi Saula Nigueza, Masona Mounta, Bena Chilwella, a także Wojciecha Szczęsnego.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Z pewnością jest to zatem ciekawy ruch. Tym bardziej, że Piekarski od wielu lat aktywnie działa na rosyjskim rynku i możliwe, że Szymański dzięki temu odejdzie z Dynama Moskwa do lepszego zespołu.