Kądzior wraca do gry

07.05.2020

Powoli możemy przygotowywać się do wznowienia rozgrywek nie tylko w ekstraklasie, ale także w innych europejskich ligach. Wśród nich znalazła się Chorwacja, w której na co dzień występuje Damian Kądzior.

Reprezentant Polski kilka dni temu poinformował o nowej umowie z Dinamem Zagrzeb. Jak się jednak okazuje, to niejedyna dobra wiadomość dla skrzydłowego. Chorwacka Federacja Piłkarska (HNS) uzgodniła, że piłkarze wrócą do gry już 30 maja meczami w krajowym pucharze, konkretnie rozpoczynając od półfinałów. Finał zaplanowano z kolei na 1 sierpnia.

Tydzień później ruszy do gry także liga, ale oczywiście mecze będą rozgrywane bez udziału kibiców. Damian Kądzior za pośrednictwem konta na Facebooku powiadomił, że piłkarze od dwóch tygodni trenują już w małych grupach, a od przyszłego tygodnia ta liczba zostanie zwiększona do 10 graczy.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Jest to z pewnością bardzo dobra wiadomość dla naszego reprezentanta. Oczywiście Dinamo ma niemalże przypieczętowany mistrzowski tytuł. Druga w tabeli Rijeka traci bowiem do ekipy z Zagrzebia aż 18 punktów.