Rafał Wolski przedłużył o rok umowę z Wisłą Płock

08.05.2020

Rafał Wolski przedłużył umowę z Wisłą Płock o rok. Piłkarz trafił do zespołu na początku marca i jeszcze nie zdążył w nim zadebiutować.

W pierwszej części sezonu Rafał Wolski występował w zespole Lechii Gdańsk, z którą był związany przez prawie cztery lata. Podczas rundy jesiennej zanotował 16 spotkań w ekstraklasie, w których zdobył jedną bramkę i zaliczył dwie asysty.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Na początku marca w związku z zaległościami finansowymi ze strony klubu, Rafał Wolski pożegnał się z Lechią. Natychmiast znalazł nowy klub – jego nowym miejscem pracy została Wisła Płock. 27-latek podpisał z “Nafciarzami” półroczną umowę.

Chociaż Rafał Wolski nie zdążył zadebiutować w zespole Wisły, zarząd podjął decyzję o przedłużeniu jego kontraktu. Tym samym kontrakt piłkarz z płockim klubem będzie obowiązywał  do końca przyszłego sezonu.

– Podjęliśmy decyzję o przedłużeniu kontraktu z Rafałem, ponieważ w naszej ocenie jest to zawodnik, który znacząco zwiększy siłę ofensywną. Nie zdążył jeszcze zaprezentować swoich umiejętności, ale to piłkarz, który potrafi zrobić różnicę na boisku. Mam nadzieję, że już niebawem zobaczymy go w oficjalnym meczu Wisły. Bardzo na niego liczymy. – wyznał prezes Wisły Płock, Jacek Kruszewski w oficjalnym komunikacie.

Fot. Wisła Płock