Oficjalnie: Ireneusz Mamrot trenerem Arki Gdynia!

10.05.2020

Potwierdziły się doniesienia mediów z soboty. Ireneusz Mamrot został nowym trenerem Arki Gdynia. Szkoleniowiec podpisał z zespołem umowę, która będzie obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku.

Arka próbuje odbudować się z bardzo trudnej sytuacji. Klub przejął niedawno Michał Kołakowski, który odkupił udziały od Dominika Midaka. Pierwszą poważną decyzją miała być zmiana na ławce trenerskiej zespołu.

Sobotnie informacje dziennikarzy w niedzielę potwierdziła Arka Gdynia. Zespół z PKO BP Ekstraklasy poinformował za pośrednictwem swoich mediów, iż nowym szkoleniowcem drużyny został Ireneusz Mamrot. Trener podpisał kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2022 roku.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Mamrot wraca tym samym na ławkę trenerską po krótkiej przerwie. 49-latek pożegnał się z Jagiellonią Białystok na początku grudnia zeszłego roku. Był to efekt kiepskich wyników drużyny w ostatnich miesiącach.