Bitwa o wielki talent z Serie A. Do walki wkroczyły kluby Premier League
17.05.2020

Z powodu kryzysu wywołanego koronawirusem, najlepsze kluby nie mają w planach wydawania wielkich pieniędzy na rynku transferowym. Mimo to zespoły nadal szukają odpowiednich kandydatów do wzmocnienia – głównie za promocyjną cenę. Wśród takich zawodników bez wątpienia jest Marash Kumbulla, czyli wielkie odkrycie tego sezonu Serie A.

Inter faworytem w walce o wielki talent z Serie A

20-latek rozgrywa udany sezon w Veronie. Klub świetnie radzi sobie w defensywie, co potwierdza liczba zaledwie 26 straconych bramek w Serie A. Mniej w całej lidze pozwolili wbić sobie jedynie Juventus, Lazio oraz Inter, czyli trzy najlepsze zespoły.

Kilkanaście dni temu pojawiły się doniesienia, że faworytem w walce o reprezentanta Albanii jest Inter. Hellas oczekuje za tego piłkarza 25 milionów euro, ale ta kwota może jeszcze wzrosnąć z powodu zainteresowania także innych ekip.

Zgodnie z nowymi informacjami Nicolo Schiry, zainteresowanie graczem wykazuje także Everton i Tottenham. Kumbulla w ostatnich tygodniach odrzucił ofertę Napoli.

Dobra wiadomość dla Hellas

Liczba chętnych to przede wszystkim dobra wiadomość dla zespołu z Verony, która dzięki temu może zarobić na swoim wychowanku jeszcze większe pieniądze.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO