Icardi na stałe w PSG? Trwają zaawansowane rozmowy!

29.05.2020

Zapadła decyzja w sprawie przyszłości Mauro Icardiego. Argentyńczyk będzie kontynuował swoją przygodę w Paryżu. Jak informują media, PSG prowadzi zaawansowane rozmowy z Interem na temat definitywnego transferu napastnika.

Bardzo długo mediolańska ekipa w trakcie letniego okna w 2019 roku szukała zespołu dla 27-letniego snajpera. Przyszłość zawodnika w klubie za sprawą różnych perturbacji była przesądzona. W związku z tym, Inter starał się pożegnać z piłkarzem, nie tracąc przy tym środków, które zespół mógłby uzyskać z tytułu transferu.

Ostatecznie, Icardi trafił na roczne wypożyczenie do PSG. W Paryżu Argentyńczyk spisuje się całkiem dobrze. Mauro zdobył 20 goli oraz zaliczył 4 asysty w 31 spotkaniach.

PSG chce zatrzymać Icardiego

Jak informowały już media, zarząd PSG podjął decyzję, by postarać się o definitywny transfer snajpera. Według ostatnich informacji Fabrizio Romano, francuski klub prowadzi zaawansowane rozmowy z Interem.

Obie stroną liczą na to, że wkrótce wszystkie szczegóły transakcji zostaną ustalone.

Koszt transferu

Włoskie źródła sugerują, iż Mauro Icardi będzie kosztować PSG od 60 do 65 milionów euro. Dodatkowo, Inter może liczyć na środki z tytułu bonusów, które powinny być łatwe do zrealizowania.