GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec. Typy, kursy (4.06.2020)

W kolejnym meczu Fortuna I ligi zmierzą się ze sobą GKS Tychy i Zagłębie Sosnowiec. Wciąż obie drużyny mogą się włączyć do walki o awans. W ostatnim czasie ich piłkarze jednak nie błyszczeli, co zaowocowało zmianami trenerów.

GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec – zapowiedź (Czwartek, godz. 20:40)

Obie drużyny łączy bez wątpienia jedno – nowe nazwiska na ławce trenerskiej. Jeszcze przed zawieszeniem rozgrywek, na stanowisku szkoleniowca tyszan Ryszarda Tarasiewicza zastąpił Ryszard Komornicki, który również pełni funkcję dyrektora sportowego GKS-u. Pracę stracił również dotychczasowy trener Zagłębia Sosnowiec, Dariusz Dudek. Jego z kolei zastąpił Krzysztof Dębek, który niegdyś był w sztabie szkoleniowym Legii, a w ostatnim czasie prowadził Victorię Sulejówek.

O ostatnich meczach przed zawieszeniem rozgrywek oba zespoły wolałyby zapomnieć. GKS Tychy przegrał z Chrobrym Głogów 1:5. Pięć bramek stracił również zespół z Sosnowca, którego rywalem była Puszcza Niepołomice. Co prawda Zagłębie objęło prowadzenie w 34. minucie po bramce Szymona Pawłowskiego z rzutu karnego. Ostatecznie zespół zanotował porażkę, ulegając Puszczy 3:5.

GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec – przewidywane składy

Tychy: Jałocha – Mańka, Biernat, Sołowiej, Moneta – Daniel, Biegański – Steblecki, Grzeszczyk, Monterde – Lewicki

Zagłębie: Stępniowski – Beneta, Polczak, Łopata, Słomka – Babiarz, Sinior – Nawotka, Pawłowski, Małecki – Rubio

GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec  – kursy bukmacherów

Kursy w BETFAN wyglądają następująco, wygrana GKS-u Tychy została wyceniona na 2.44, remis 3.45, a triumf Zagłębia oszacowano na kurs 2.67.

GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec – nasze typy

Jak pokazały poprzednie pojedynki, w meczu GKS-u z Zagłębiem może paść wiele bramek. Mecze GKS-u z Zagłębiem zazwyczaj obfitują również w wiele kar indywidualnych. Wszystkie trzy poprzednie spotkania między zespołami kończyły się co najmniej sześcioma żółtymi kartkami. Obecny kurs na liczbę ponad czterech kartoników w tym kolorze wynosi 1.50.

GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec | Typ: Powyżej 3,5 goli 2.33

GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec | Typ: Powyżej 4,5 żółtych kartek 1.50

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO